Ta v krémovém kabátě

14. listopadu 2013 v 19:29 | Ecritte |  žiju

Ahoj lidišky! Má nálada je zpět. Jako ne, že by někam odešla, no ale víte. Prostě už zase kecam blbosti. Moc kofeinu, málo učení, docela ucházející známky, až na dnešní jedničku z matiky (ano, musela jsem se pochlubit). No prostě to znáte, normální den nenormálního člověka. No normální dnes nebylo nic. Kdybyste to tak viděli...že nemáte šajn? jestli ste viděli tři řechtající se holky, jednu s chybějící motorikou, tak to jsem byla já.


No ono co taky mam dělat, když hodim hubu v autobuse, že? a co pak, když se mi urve popruh od tašky a ztratim karabinu (což neni tak vtipný, ale mě to v tu chvíli vtipný připadalo), věřte mi, že vtu chvíli by mi připadalo vtipný všechno. No jo, jsem šílenec. Ani neim proč, ale poslední dobou preferuji sezení na lavici. No jo, dobře, vim proč, mam dobrej přehled po třídě :D dokážu vysledovat veškerý drby a pyšně se rozhlížím jak nějakej papaláš, chtělo by to ještě nějakýho tygra.

Právě byl incident mezi mámou a psem. Ano, samozřejmě pes musí ležet na polštářku, jinak to nejde :D ostatní se podle toho přizpůsobí a můžou si lehnout třeba do jeho pelechu. ano, samozřejmě pes neni vůbec rozmazlen a nepřetahuju se s nim o polštář, když chci spát. Takže ochránce zvířat na nás, omezujeme jejich životní prostor! ano, hoďte si po nás třeba krávou....bůůů!!

Těší mě, jmenuji se "naivní romantička", ano, je mi to na obtíž. To víte, k nikomu nepřijdu a neřeknu: "Tak na to vlítnem, ne?" a to je moje chyba :D věřte nebo ne, klukům to vadí. Hele, jestli znáte někoho, kdo je romantik, snese vedle sebe blázna a bydlí kolem Plzně, dejte mi kontakt, nebo ne, radši nedávejte a místo toho do něho jdětě ;) Jo a kdyby měl identický dvojče, nezapomeňte na mě ;)

No tak to byl zoufalej pokus :D ano, velice zoufalej, ale aspoň sme se pobavili, že? Jinak další trapnej pokus. Hej lidi, četli ste už článek na blog.cz? Jestli ne, tak tam se píše, že spousta blogů se stala populárních díky internetu a jednomu lajknutí...takže lidi like ;) každej povinně lajknout, aby sem proudili lidišky, jelikož nic mi nezvedne náladu tak, jako toplist plný vysokých čísel a víte proč? Jelikož vim, že se timto článkem nudí spooousta lidí a naplňuje mi to užitečností. Co by tse taky těch pár minut dělali, že? Tak si přečtěte můj článek ;) ne, bohužel vám ty zbytečné minuty vašeho života nevrátim.

Takže to byl škodolibý odstavec. Omlouvám se, ale někde tu škodolibost musím ventilovat. Bohužel to skončilo u vás. Někdy si říkam, že bych neměla bejt tak zlá, ale pak si rozpáram jednoho medvídka a jeho hlavu si pověsim k lustru a řeknu si...neeee, já sem zlá!
asi jsem zkazila tu romantickou atmosféru, že? Ano, já kazim romantický atmosféry, jelikož se mi nelíbí bejt romantik. Dnes jsem viděla kluka, jak spěchal s kyticí v ruce. má bujná fantazie mi vykreslovala obrázek toho, jak tu kytici předává holce a líbá jí. Ona je šťastná a jdou spolu do kavárny, dají si večeři a mají bezva život. V tu chvíli sem si pomyslela na účet oné šťastné: "Holka, ty si ho važ..."


TAk ještě jeden ciťák nakonec. Tak sme si zafantazírovali a teď všem single lidím...lovu zdar! Tak doufam, že jste se u tohoto článku pobavili a budete se na holku v krémovém kabátě s tmavě červenýma vlasama, která se řehtá jak blbá, nebo zasněně hledí dál, dívat z jiného úhlu. Dívat se na ní jako na člověka, který se těší, až ho pozdravíte. ano, riskněte to a pozdravte, pokuď se odvážíte a pozdravíte dotyčnou, nezapomeňte se zmínit o blogu a pokuď to jsem opravdu já, budu ráda, že vás znam ;) a pokuď ne, tak se kluci omluví a vyžádají si číslo, aby dotyčnou mohli pozvat na omluvné kafe ;) já vim, už zase fantazíruju :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama