Reinkarnace zubního kartáčku

5. listopadu 2013 v 16:31 | Ecritte |  žiju
Život jde dál a já na něj z kouta křičim "Heeej!Já jsem tady...", ale bohužel. Dělá si co chce a na mě rozhodně nečeká. Právě se koukám na Upíří deníky, ano...JÁ. Rozhodně mi ta část dílu znovu připoměla, proč se na to nedívam! No jo, na tuty dojáky nemam žaludek. Asi nejsem na tuty dojáky něco jako Twilight, nebo již zmíněné Upíří deníky. Prostě se mi jen zdá, že tyto seriály notně ovlivňují dnešní mládež a tak si každý vyškatulkuje svůj život podle jeho romantického měřítka. Už mi nebaví pozorovat holky, co neumí žít a když na ně padne realita, tak se zhroutí.


Takže tady máte tři minuty týrán...ahmahm tedy úžasně romantického videa. ano, ale nebudeme tu mluvit o stupiditě amerických seriálů. Budu vás radši nudit něčím jiným. Například tím, že jsem dostala dvojku zmatematiky! Ano, ano autogramy až potom, ale stejně. sice dvojka z matiky, ale officiálně od úterý budu propadat z chemie, což neni sranda a proto mi doporučte nějakou dobrou školu, kde berou loosery (například střední školu hajzlbáb aneb vyčistěte snadno a rychle). Takže toto je vše z mého života. Bez těchto informací, by ste neusnuli, přiznejte se.

Jinak mluvila jsem se spolužačkou, která tvrdí, že čte můj blog (ano,ty...ne ty, ta za tim druhym monitorem), jsem zvědavá, jestli si přečte tento článek. Jelikož dále ze budou její velice komprimitující informace :D
Kecááám(a nebo ne?)

Tak jo, kromě toho, že propadam z chemie, jsem dutá jak bambus (je bambus dutej?), že mí spolužáci ví o tomto bizardním způsobu mého vyjadřování. Teď bych se nejspíše měla šrotit dějepis, jelikož se chci nechat vyzkoušet, ale prosím, neříkejte to naší třídě. Ať se taky naučí, když na mě všichni naléhají, že spoléhají na mou ochotu bejt dobrovolně linčována u tabule, tak to moc příjemné neni.

Jinak asi se ptáte, co fetuju, chtěli byste typ, co? ale samozřejmě nic (kromě kofeinu, benzínu a rtuti), ale má múzická podpora je má sestra, tak blbě se tvářit neumí nikdo jinej než ona. Já jí prostě zbožňuju, jelikož mi vždeycky nabyje takovou beznadějí, až se mi chce napsat článek. OK, tento článek píšu už dost dlouho, jak dlouho to teprv bude trvat vám, když to budete číst xD já vim, blond na pochodu.

Věříte v reinkarnaci? Zajímalo by mě, vco se reinkarnuje můj kartáček na zuby, aspoň doufam, že to nebude nic nechutnýho. Byla by hrůza si s nim čistit zuby a pak ho používat na něco jinýho....no nebo taky obráceně, že?
Něco mi říká, že kecam blbosti, ale jelikož je tu tento blog jak síto, které chytá mé blbosti, s úsměvem ty blbosti na něj házim. Jinak informace na konec, víte, že nám teče sprcha? tak bez této informace byste tuplem neusnuli, co? Takže toho, kdo dostal z překvapivosti této nformace infarkt, je mi líto....

páčko (začínam se to odnaučovat)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama