Poslední lžička kafe a vědecké dokázání existence Ježíška

10. listopadu 2013 v 14:16 | Ecritte |  žiju
Tak jsem tu. Včera nic nepřibylo a mě to mrzí a proč? Jelikož jednou neaktivitou to začíná a krachem blogu, následně krachem mé osoby, díky nedostatku blogování. ano, jsem závislá...svěrací kazajku na mě.
Ne, teď vám tu vypláznu naprosto pravdivé, ale chabé omluvy a poté se vrátíme k článku, ok? Takžee...jelikož jsem ráno vstávala po devátej (ano, pro někoho o půlnoci) poté běhala jako zběsilá a uklízela a mezitím lomcovala s rodičovskou autoritou, aby mi dovolila jít na Kiss párty k nám do Klubu. Prostě nabité dopoledne. Po obědě šup na taneční, kde jsem musela být dřív jak ve čtvrt na dvě, jelikož se prodávaly lístky na prodlouženou. dorazila jsem ve 13:06 a už byla fronta ven! Po tanečních cca v půl pátý jsem jela domů, kde jsem se dozvěděla radostnou novinu...du na Kiss párty! Poté jsem se plně věnovala mé neteři a sestře, který se přijeli podívat. Po přípravách jsem v půl deváté vyrazila na onu těžce vybojovanou akci a tam se bavila až do dvanácti, kdy jsem se jako Popelka vytratila, jelikož dnes mám studyjní den )de to vidět, co?) a tatínek mi vezl domů, jelikož maminka si představuje, že mý vrstevníci mají teleporty a s nimi se dostávají domů. Ale přejděme od chabých výmluv k článku...takže dámy a pánové......

Asi jste čekali, že se bude něco dít...nebojte, dnes jsem neměla svou obvyklou dávku kofeinu a proč? jelikož rozpustnýho superkafe, už zbyla jen jedna lžička, která je podle slušnosti nedotčená. Znáte to, na party poslední jednohubka, poslední chlebíček, poslední brambůrek a nikdo se ho nedotkne, dokuď nepřijde moje sestra Jana a nesežere ho, jelikož tý o slušnosti a upejpání radši nic neřikejte, nemá to cenu.

Jinak...proč vždy začínám odstavec "jinak,"proč? Je to snad nějaká úchylka a musim se léčit (tak to stejně, že). Asi jsem naprosto šílená. Ano, jsem pomatenec, akorát to ještě nemam úředně potvrzený. Divím se, že mi ještě nezavřeli do polstrované místnosti, třeba by mi odvedli nějaký fešný pánové v bílých mundůrech (mluvim jako moje babička). A co z toho plyne? Ježíšek existuje!!!!


Vánoce, Vánoce přicházejí...anooo začíná Vánoční horečka, jelikož jsem poprvé viděla a vy víte co...ne, ne, já nemusim. Já už ho vidim, Jéééé! ano, to naprosto úplně super boží reklamu! Už sem vyštrachala i cd s Vánočníma písničkama a už na ně pařim. Já už chci zdobit stromeček. Ano, jsem naprostej šílenec, tvrzení z předchozích odstavců pouze potvrzuji.
Takže už to chce jen sníh a má nálada je komplet, což vás může začít děsit a až uvidíte šílence, jak si zpívá vánoční koledy, dobrovolně se přiznávam...to byla ona!

Rolničky, rolničky kdopak vám dal hlaaass! Můj "úžasný" zpěv se line pokojem a sousedi rozčileně buší do stropu, nebo do trubek od topení. Taky máte tak rádi, když vás všichni podporují? Ale já jsem "správná superstar", jelikož to teď posloucham. Ano, jedu Youtube a proto je tenhle článek zásobovanej videama. Aspoň něco zajímavýho mezi těmi nudnými písmenky, který většina ani nezná (nechci vás urážet, to myslim ty druhý ;)).


Takže jsme se zasmáli mému trapnému vtipu )já jsem se bavila) no a teď překročíme k něčemu co už moc vtipné neni. Ne, nezačnu zpívat (můj zpěvem lidi rozbrečí, ale ne štěstím). Jak už jsem výše psala, včera přijela sestra s dcerou, mou neteří, který jsou 4 roky, ale má průpovídky, že baví celou rodinu. Když sme v kuchyni dělali večeři, Tereza (má neteř) se cpala tak salámem, až Lenka (má sestra) nadhodila, že by se měla pořádně najíst, jelikož doma je jenom máslo a Tereza pohotově obratem řekla, že doma je jen zima. V tu chvíli jsme brečeli všichni, kdyby tuto slyšela sociálka. Dále má terezka náplast na ručičce, jelikož se škrábla a ten malej komediant z toho dělá zranění z boje, Ručičku drží nahoře, prej s ní nesmí nic dělat :D prostě o zábavu se včera postarala tereza :D

Takže tímto ukončuji můj video - žvatlací výstup v podobě nezáživného článku, u kterého jste nejspíše usnuli. Přitom ste si naslintali do klávesnice, takže teď nezbývá, než rozebrat ntbook a vysušit ho. Ano, já vám vidím až do žaludku ;)
Dnes jsem použila nadměrné množství smajlíků a má nálada je více než pozitivní, i když jsem docela hnusná na lidi kolem mě, ale proč ne, že? Ať si mou náladu dost užijí všichni, proč se nepodělit. Jinak perlička na závěr:


Modrý čtvereček jsem já a zelený můj věrný sok Bob Půň, seznamte se ;) Jinak tuto je člověk, kterýmu by jsem svěřila naprosto vše. A věřte, že Půň si toto přátelství ověřuje. Já tomu říkám "zkouška ohněm" a Půň zas panický ataky, což znamená, že sebou za čas někde šlehne (omdlí). Asi to nevyznělo moc citlivě, ano, už jsem se naučila i o tom žertovat. no ono když málem dostanete infarkt, když se Půň složí u šaten a půl hodiny strávíte vybalancováváním, aby nespadl. Poté pomalu vylezete do 3. patra a Půň se "zapotácí" na kraji schodiště a přijde mu to jako super vtip :/, ale co má ta holka dělat? Ta to bere nejlíp z nás všech a já jí v tom hodlám podporovat, jelikož jakmile by se začala litovat a začala by se utápět v "nespravedlivém osudu", tak by to bylo ještě horší. Takžeeeeee jestli si tuto čte, tak jí garantuju, že se do Klubu u nás dostane ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzi :) Zuzi :) | Web | 10. listopadu 2013 v 14:46 | Reagovat

Ta reklama s Kofolou je úžasná :D :) Mám ji hodně ráda :)

2 *Mary-chan* <33 *Mary-chan* <33 | Web | 10. listopadu 2013 v 19:49 | Reagovat

vanoce, vanoce prichazeji....nezacinej s tym i ty :D staci, ze to zpivame na "besidce". nevim, jak jinak bych tu traparnu pojmenovala. a to jsem si myslela, ze vanocni predstaveni na me nove skole nevedou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama