Můj sváteční den, aneb sponzoring dnu na podporu papušků

25. listopadu 2013 v 19:31 | Ecritte |  žiju
Takže po průřezu mé hlavy je na řadě podívat se do mých závitů. Lide třes se, utíkej, zachraň kdo se můžeš!
Tak jo, už sem v poho, maminka mi donesla prášky (nééé kecam, stále mi nehorázně hrabe). Takže tento článek bude naprosto výstřední a bláznivý a výstřední, ale to už jsem říkala. Jinak tímto přeji vše nej "té za tim druhym monitorem", jelikož dneska jako já má své slavné jmeniny a dneska jsme stropili naprosto libovou ostudu, takže odteď lezu kanálama :D ne bane, tam už mě nepustí.

Právě se hádam na Fb s kámoškou, která znás smrdí (samozřejmě, že ona) jinak ona mi říká koště a já jí lama. Prostě se milujem :D No jo, nebudu vás zatahovat do mých osobních problémů (já nesmrdim, to ona) a přesunu se k něčemu inteligentnímu. . .tak ne, nic mě nenapadá, zpět.

Co je nového v mém životě? Víte že ani nic? Jsme zpět ve svym živlu a to je moje třída :3 a to mi k životu stačí. Já zoufale volám po lásce a víte co? Ona si mě zablokovala! Je to normální?! Prostě nejdřív mě típla a pak mě úplně vymazala ze seznamu :D Já nevim, to naní nekřičim dost nahlas? Se kouknu do zrcadla, který ruplo, jelikož nevydrželo, jak jsem hnusná můj šarm. Prohlídnu se, otočim se a stále nechápu. Nemam hrb, bradavice mi taky neroste na nose a nemám ve zvyku tahat na rameni černou kočku...k***a kde je problém?!
Tak jo, po menším postěžování se vracím k spádu tohoto článku. . .ano, padá přímo do pekla :D ne, nasazuji vážnou tvář a zas se vám tu rozlítostnim.Taky si představujete krásnýho kluka, jak váš zrak zaměří a vy se chtě nechtě s jeho očima setkáte. Srdce se vám roztepe rychleji a on se přibližuje, odhrnuje (v mých představách přímo odhazuje) překážející lidi, až se ke mně dostane a zahledí se mi do očí. Řekne jak jsem krásná (Ok, tuto se stane fakt jen v mých představách xD), pozve mě někam, ankonec skončíme potulováním se po rozzářené plzni. Ach má duše romantika. . .ať táhne pryč, kvůli ní zažívam jen zklamání. Ach jo, chci bejt krásná (tozdůrazňuji) princezna, která potká svého prince, kterej nebude dutej jako dřevo, bude citlivej a rozenej romantik. Tak dívky utřem slinu a od této chvíle přijímám úplatky, abych konečně zmlkla ;)
nechápu, co je na mě špatnýho. Všichni říkají, že je důležitá duše (vim že ne, srdce se déčkům nemůže rovnat, že pánové), tak proč nikdo nenahlédne do mé duše (raději ne, je zkažená do morku) a nezjistí, že mě miluje. To mi teoreticky miluje spousta kluků, akorát o tom ještě neví :D
Tak asi se zrovna smějete mému neštěstí, ale věřte, že já za chvíli na vás tu depku hodim. ano, sem svině, ale co, život je krátkej, že?

Takže shrnutí: kluk neni, ani na obzoru, jsem stále sama a láska si mě vymazala ze seznamu. . .no co, ještě pořád můžu vstoupit do kláštera a začít se řeholit (nastupuji za týden)

Tak páčko lamy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama