Brumbále, ty žiješ! Aneb já podruhé

10. listopadu 2013 v 19:59 | Ecritte |  žiju
ahojte dne již podruhé! Ne, opravdu, schizofrenik nejsem (snad). Ale jen vám chci vynahradit včerejší neaktivitu mým druhým článkem! Ach neprchejte! ;)
Mam skvělou náladu. Rozhodně o stupeň lepší než dopoledne :D a jak to? vyřvávam si hlavu písničkama a píšu si s lidičkama (ano, hodlam psát zdrobněliny celej článek -_-) No prostě jsem ve svym živlu ;)

Tak jo aktual. 19:19 nadšení opadlo a zas mi ho zkazila jedna osoba. No jo, některý lidi dokáží skazit náladu co? Ještě že mam blog.cz jinak bych svými pocity a informacemi musela otravovat někoho jinýho (ano, už můžete mlátit hlavou o zeď). Ste rádi, co? Jinak přemýšlim o jinym dessu, ale chci s PLL, náročná co? To já vždy :DTak vám sem přidávam další chat. Tentokrát jsou to perličky z chatování s E. ano, pro ní přezdívku nemam, takže můžete jen polemizovat, jestli je to Evelína, Evžen, Emílie, Eva, či co....tedy spíše kdo


No super. Úplná aktualizace mého stavu. Chce se mi brečet, ale ne smutkem, ale řvát, kopat do něčeho a vše roztřískat! On nedá pokoj, on prostě bude psát. OK, tak jsem asi vadná já, tedy jak to tak vypadá, ale on si nečinní potíže. Chci pryč! Chci zmizet, ale nemůžu. Spokojen?! Večerní enthusiasmus v prčicích a myslim, že bláznim, že nejsem normální. Asi jsem chybná či co, ale já prostě už nemůžu! jestli si tuto čte tak zpráva pro něj: "Co si sakra myslíš, že vše bude v poho a dokážu se s tebou o tom normálně bavit jako před pár týdny?!" tak OK, nedokážu mu to říct do očí, jsem srab utíkam na stránku, kam snad ani nepáchne a pokuď jo, nedočte ani k druhému odstavci.
Tak jo právě jsem prodělala infarkt, mam zkaženou náladu, já "ho" fakt žeru xD

Ok, už sem to vydejchala a můžu pokračovat. Ale v čem? Veškerý mý ůfakt vtipný" věci zmizely. Nahradily je různý věci, prazvláštní věci, divný věci, ale ne vtipný věci (i když někdo se teď směje). Tak jo, nesložila sem se a snad se mi vrátí má dobrá nálada....ahmmm haloo?! Já říkala vrátí.
Knoze na ní fakt nebudu volat, že. No a jinak když sme si tak zlepšily náladu, vy ste zas usnuli, tak můžeme jít dál. samozřejmě, jako vždy, nasadit úsměv a nikdy se nic nestalo. No jo, ale pak napíše. mam chuť vrečet, ale nemůžu. No nebudu vysvětlovat rodičům, proč tu řvu jako tele.

myslíte, že by mi prošla vražda? (teď když sem vám to vyblila, tak asi ne, teda předpokládam, i když v tomto státě je taky možné vše, že) Ale stejně, kolik bych asi dostala let, já počítam, že bych byla osvobozena. Takže černej pytel, lopatu a kdo bude řídit? Já ještě totiž nemam řidičák (ale vraždit můžu xD) Takže tento článek se určitě zapíše do rekordů mého blogu. Psala jsem ho nejdéla a nejrychleji v něm došlo k zvratu. kdy se sakra změní má nálada ze šptné na dobrou? Toť je mi záhadou.

Tak vám přeji příjemnej večer. Zvednu si náladu tím, že se vám pochlubim, že zejtra máme školu od desíti (až tak to nepomáhá ve zvednutí nálady) a že si asi něco udělam (to zvedne náladu spíše vám, ale zklamu vás) udělam si kyj a zapíchnu ho xD Nečekaný konec, co? Tak se mějte a nezapomeňte, toho řidiče schánim jo a ještě nějakou tmavou dodávku, u který nevadí, že se zamaže krví.

Taakže páčko lamy (a po těchto dvou stupidních slovech se zvedá nálada na 60% ;))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama