Aneb puberta vládne světem a neočekávejte fotku mého poprsí

20. listopadu 2013 v 21:56 | Ecritte |  tt
Taky vás napadlo, jak k těmto tématům dotyční přišli? Asi měli zrovna slabou chvilku. Možná že je toto téma napadlo, když zrovna pohlíželi do protějšího okna. Možná zrovna fantazírovali (nechtějme vědět až kam to došlo). Naštěstí svou myšlenku vyplázli na net dříve, než ta žena či ještě dívka v jejich představách obnažila něco více (samozřejmě jsem myslela kotníčky, no znáte to, žena musí mít nějaké tajemství).

Takže tento článek bude mírně lchtivý (ano, už sme odhalili kotníčky, že?), takže děti šup do postýlky, teď se baví puberťáci. Asi by nebylo od věci ještě chvíli rozebírat a fantazírovat, co tímto tématem chtěl básník říci.
Jinak ještě musím sklamat některé jedince, ne, žádný fotky nebudou, bohužel. Fotek hrudních košů (samozřejmě vás to zajímá pouze z anatomického hlediska, že) jste si užili dosti v akci "Kozy na titulku", což jsem se velice bavila, jelikož jak se blogová komunita spojila a šli proti přijímání blogů, které nebyli obsahově nijak záživné, ale jen pro to, že dívčina ukázala více, než kotníčky, tak se dostala do Klubu).

Ale to jsme se dostali někam jinam. Pojďme pokračovat v mém monologu, kdy zkusíme téma rozvinout, jelikož téma "prsa" mi nepřijde nijak záživné. Jako můj recept na kuřecí prsíčka v oříškách by se sce mnohým šiknul, ale dostala bych hlad a mohla bych sežrat mámu, tátu...no znáte to, mam zas větší apetit (že to potřebuju teda xD)
Zaměřim se na pubertu jako takovou, jelikož toto téma značí o pubertálním věku blogerů. Ano, pubertu zažil každý a neříkejte že ne! Každej se bezdůvodně řehtal, nebo hledal ve všem dvojsmysly. Já mam své "uřehtané dny" velice často a hihńam se všemu. naštěstí, už tomu ostatní nepřidávají takovou váhu a zvykli si na to (jinak by na mě museli obden volat Chocholuška, že)


Asi bych mohla ještě aktualizovat můj stav. ano, stále se mi láska vyhýbá oklikou. No víte jako kdyby nějakej hezkej kluk přišel dal mi jeho tell a řekl: "Napiš", tak já bych se vůbec nezlobila, vůůůbec (haloooo! Slyšíš?!)
Tak jo, zas zakolísání. Ale abyste si náhodou nemysleli, že jsem vás ošidila. Že jsem na vás nemyslela, že jste museli dočíst ty písmenka až sem a h***o h***o zlatá rybka. samozřejmě že neodejdete bez psychické újmy, to ne a tak vám ty kozy ukážu...

http://www.ovcekozy.cz/obrazky/Koza_bila.jpg

Spokojený? Ale já stejně radši jedu lamy, že :DD
Takže hezkeje lamaden :D páčko děcka!!!

http://www.oneworld.nl/sites/oneworld.nl/files/lama.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 evenny evenny | Web | 20. listopadu 2013 v 22:08 | Reagovat

dosť dobrý článok :)  s nadpisu som skoro umrela

2 Neviditelná mořská obluda slyšící na jméno Herold Neviditelná mořská obluda slyšící na jméno Herold | 20. listopadu 2013 v 23:52 | Reagovat

supr :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama