"Ranní" vystřízlivění...

30. října 2013 v 13:07 | Ecritte |  žiju
Tak to rozhodně neplatí, titulek lže. ALe jak jinak, kolik lží už do nás nasypali? A bylo to vůbec potřeba? Takhle uvažuje člověk v demokratickém státě, lidi smějme se, jelikož už nemáme sílu plakat. Bohužel slzy nepřicházejí a tak kopeme do nevinných. Já mam po ruce nevinnej odpadkovej koš, kam sem poslední dny házela mé "nedokonalé" umění. Což je skoro vše, ale toto bylo echt nedokonalé.


Tuto písničku přímo miluju. Už umim i ten cups song, no rozhodně lepší mlátit hrnečky o stůl, než mou hlavou, i když počítám, že by mi to nějakou hlubší újmu nezpůsobilo, to už ani nejde. Prostě jsem taková holka, co má všechny myšlenky hlubší, prostě je jen nemůžu vydolovat a když jo, tak je z toho paskvil...no posuďte sami.

Vedle mě stojí kafe a já neupívam. Snad mam v sobě dost energie a nepotřebuji další kofein do těla. ale nicméně nenechám ho tam, vypiju ho a tak to děláme se vším. i když věci nepotřebujeme, stejně je koupíme, stejně za ně ty peníze utratíme, jen abychom si byli jisti, že žijem...neni to směšné? A kdo může posoudit, co je směšné a co nikoliv? Nejsme přeci jen nakonec mi k smíchu? Ne, k smíchu nám může být dnešní demokracie a politická korektnost, která nám svazuje jazyky a nutí nás vyslovovat předem naučená morální ponaučení. Nutí nás vnímat "zlo" a odsuzovat ho kartou nejhorší, vše špatné vymítit, Vymítit nás i vás, jelikož každý je až do morku prožraný sobeckostí, předsudky vůči spoluobčanům a nemravnými "chutěmi".
Ano, vy jste špatní, já jsem špatná, každý kdo někdy ochutnal eskymo je špatný, nebo každý, kdo si zpíval písničku ze Včelích medvídků Bílá, bílá, ano, velice chytlavá melodie.

když sme u těch melodií, už mě nebaví sjíždět videoklipy na Youtube a pozorovat lidi, kteří zpívají o bezva životě, slunečném dni, štěstí, ale hlavně lásce. ano, skvěle zpívají, ale ty témata. Chci si pustit písničku například o jogurtu, nebo písničku o mrkvi. Jinak tato písnička ↓ je velice náviková a okolí mi chce zabít, když jí začnu zpívat před hodinou angličtiny...


Za chvíli mi doma končí klid. ano, přijede neteř a ségra. ano, já mám neteř, kdo to ještě neví, jsem teta mé 4 leté neteře, která nemá ráda, když jí říkam plína, ale já už jí tak samozřejmě neříkam. i když ona mě představuje jako její sestru, což je docela nemožný.

všimli ste si, že jsem změnila styl článku. Včera jsem napsala článek, za kterej by se uživatel houbiček nemusel stydět a dnes to samé. Asi je to tím, že mam takovou náladu a jak řekl Wili Vonka: "Když mam špatnou náladu, tak i čokoláda bude špatná.". Věta na zamyšlení, takže se vyplatí hulit? Někdy si říkam, že sem měla být radši dealerem, ale pak když dostanu někdy náhodou jedničku či dvojku, nebo nedostanu pětku, tak si řeknu, že to mohlo být horší. Jak se vám jina líbí lamasong, pokuď ste si ho pustili ještě jednou a momentálně ho posloucháte, tak ste už závislí, je mi líto. Měla jsem napřed dát warning.

Momentálně poslouchám víc rádio, než cd. Posloucham Evropu, jak jinak, jelikož mě na žádný "drsňárny" neužije (například Plzeň, že). jinak v listopadu můj blog slaví půl roku. Ani newm, jak jsem to dokázala, že sem u něčeho vydržela půl roku. OK, sice momentálně masivně nestíham, ale to se vsákne. Teda aspoň bude muset.

Doufám,že vám tento článek nepřinesl nic novýho a jestli jo, tak sem ráda, ale vím, že vy to nebudete chtít přiznat, jelikož víno teče dolů a butterfly je lítající máslo...tečka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama