Píšu se sklopenou hlavou...

29. října 2013 v 22:41 | Ecritte |  žiju
Píšu se sklopenou hlavou. něco mi v ní haraší, ale nebudu tomu přikládat nějaký důraz. Ten pocit, když se znovu ocitnete na vašem zanedbávaném blogu. Jako kdyby na mě všechny písmenka čekala s holí v ruce, ale co se dá dělat. Pár ran mi zasadit můžou, alespoň dostanu ponaučení a nebudu se v noci budit hrůzou, že sem zas nenapsala nic.
Jinak ignor vládne světem, tedy spíše bych měla napsat "kníže Ignor", ale co.
Jinak Margie mě někam nominovala, dost dobře tu hru nechňápu, ale to je u mě na denním pořádku. Asi to mam poslat dál...tak OK, teda až se mi bude chtít, což slibuju, že to někdy bude ;) ale hups...a zanesla jsem sem na blog naprostou prokrastinaci. Hmmm jak mi najednou toto slovo obohatilo mou zuboženou slovní zásobu.Ještě pár takovýhle slov a napíšu souvislý článek (ba ne, to nehrozí)
Mám období zlomu, prostě najednou moc kreslím, až moc píšu (OK, až moc se nevěnuju blogu), až moc prokrastinuju a celou neděli navíc moc uklízim. Ano, vánoční úklid mě neminul a jestli se smějete, že v říjnu řešim vánoční úklid, tak se moc nesmějte, jelikož tak do vánoc mi bude trvat zvednout ten papírek ze země. Ano, další prokrastinace.

Všimli ste si, že tento článek nemá hlubší smysl? Hlubší smysl v mém životě nemá už skoro vůbec nic. prostě jedu po rozbouřené Niagáře a nestačila sem si přidržet klobouk, kterej mi uletěl. Škola supr, což u mě je supr skoro všechno (kromě uklízení). ale ne všechno je tak "úplně supr" něco je jen zdánlivě supr, jako například moje známky, ale proč by taky supr být měli, když mě už ředitel na ZŠ varoval, že gympl nezvládnu, jelikož sem mentálně narušená a nemám vůbec přehled ve světě. Asi mu zajdu říct slovo prokrastinace a uvidí, jakej mam přehled. Jestli právě zíráte na písmenka s otevřenou hub...ústy, tak vás musím ubezpečit, že jsem vcelku normální (VCELKU) a že mi opravdu řekl ředitel, že sem debil a patřim někam k popelnicím, Teda ne doslova, ale dusil mě dlouho..."kde leží tuto město. Jak to že to nevíš. To chceš jít na gympl? Ty nemáš žádnej přehled." to je ještě to "mírnější" přesvědčování.

A co z tohoto článku vyplívá? No...že se mnou cloumá puberta. Potvrzuji tvrzení, že každá žena je blondýna (to nám prosím řekl náš učitel na ZSV :D), jsem naprostej maniak, ale léčim se ;)
Jinak vůbec mé kámošce neříkam "půni" nebo druhý "květáku"
Jo a Marty v Afru je květák s poníkem pijícím martiny, ten osel tam vůbec neni a zhasni si!

Pokuď někdo utrpěl tímto článkem psychickou újmu, předem se mu omlouvám a konstatuji, že když bude na pojišťovnu s tim, že je debil od přečtení článku jedné puberťačky, která nemá roupama co dělat, tak mu to neuznaj. Věřte mi, pár lidí si na mě už stěžovalo, počínaje učitelkou na češtinu, kterou z mý gramatiky musej omývat ;)
Ale kdo jí omývá fakt newm...to zní perverzně...ale když si to tak vezmete...

raději končim ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama