Globální problém týrání mrkví

30. října 2013 v 21:30 | Ecritte |  žiju
Ok definitivně nechápu dnešní "mládež". OK, já vim, že život je někdy na h***o, ale žijeme a je jen na nás, jak si život přizpůsobíme, nebo jestli se my přizpůsobíme. Jen nepřizpůsobivý lidé a lidé, kteří se raději litují, než jednají si budou stěžovat. Ano, postěžujme si, ale nezatěžujme lidi něčím jako vašimi úvahamy o sebevraždě. Sice vám to zní krutě, ale mnohdy přez "statusové" sebevraždy přehlédneme ty reálné.
To bylo ze smutného a realistického soudku, ale nemyslete, že chci světem šířit špatnou náladu, tak to já né. Ale přiznejme si, mé vážné chvilky jsou zajímavé a ducha naplňující.
Jinak z mého osobního života. neberu tento blog jako deníček, pouze jako nádobu, do níž leju veškeré své myšlenky, ať tím mohu uškodit kdekomu.
Jo ta osobní záležitost...je prostě boží, i když je načuřenej ;) a jestli si toto právě čte, tak to neni o "něm" a ať nečte dále, jelikož obsah tohoto blogu je komprimitující :D

Tolik k intimnostem z mého života. Pokuď ste to nepobrali, tak nevadí, většinu mého života nepobíram a tak jsem informací splnila účel. No nic, zapomeňme na to (i "ty")! Někdy si říkam, že se svět netočí jen kolem dokola, ale kolem nějakých lidí do všech směrů a ještě aby ne. Jinak by see svět mohl točit kolem mě a já bych to rozhodně nesnesla.

ůNe, nemám pocit, že mě banky házejí do jedné škatulky..." a proč ne? Jelikož se s bankama nebavim a kdo by taky jo, že? Dnes se má rodina rozesmála, když sem jim oznámila, že se hodlám stát něčím opravdu významným, tak významným, že šaty Gucci budou všední záležitostí a večeře v Paříži, kam se dostanu soukromym tryskáčem. Taky milujete, když vás rodina podporuje? já strašně ;) :DD

Myslíte že existuje spravedlnost? Já toužím po informaci,kde ji najdu, jelikož se jí povětšinou nedostává. Kdyby tu byla, co pa by nahoře seděli ti, co jsou nahoře?

Když vám neodepisuje, napíšete mu? nebo jen chce být sám, co když ale potřebuje nějak utěšit, ujistit, nebo cokoliv...ale co? samozřejmě teď nemyslim "jeho" ale globální problém týrání mrkví (ok, nejsem dobrá lhářka).
Jsem naprostej blázen a sociopat, ano to jsem, jsem vyvrhel společnosti, teda si tak nějak připadam, ale proč? Jelikož mi to dávají pocítit mí bývalí nejbližší. Taky tak milujete, když žijete ve lži? já nežila a o to to bylo horší.

Zas jedna světlá chvilka, ale mýma světlýma chvilkama se ten problém s týráním mrkví nevyřeší (OK žádnej takovej problém neni, ale dělejme, že jo).
Asi budu končit. Dnes mám nějakou melancholickou náladu, tak si ji du skazit něčim naprosto reálnym (viď matiko) du "mu" napsat a veřejně přiznávam, že "on" je a snad ne jen v mých snech. do tohoto článku jsem vložila až příliš osobních věcí, což by jsem neměla dělat. Bůh ví, kdo tenhle článek čte, jestli teda vůbec někdo. A taky, koho zajímají moje problémy? Samozřejmě mě, ale vás? Tim bych si nebyla tak jistá. možná ani mě ne, jelikož se snažim být nad věcí a nepodlehnout "hlubšímu" přemýšlení. Možná někdy podlehnu, ale ne teď, ne v této době a ne s "ním" OK, už přestanu, nebo na sebe ještě něco prásknu, ale víte co je nejlepší? Že plno z vás vůbec nemá šajna o čem mluvim a to je dobře. pokuď ste dočetli až sem, uznejte, neni dobrý jen tak vypnout a nechat se unášet řekou slov? ;D

Aktualiza 21:51 - už sem "mu" skoro napsala, už sem měla otevřenou lištu s chatem, ale...aspoň mu napíšu na dobrou noc. Teď už snad naposledy...páčko ;) (taky se vám to slovo tak líbí?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Susane S. Susane S. | Web | 31. října 2013 v 20:15 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím s těmi sebevraždami to je katastrofa...čím víc sebevrahů-tím míň sebevrahů :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama