One dream 1. díl

8. září 2013 v 22:08 | Ecritte |  One dream

NA letišti jsem byla naprosto ztracená. Snad jsem hledala ceduli, kde by bylonapsáno mé jméno, ale to nejspíš patří jen do filmů. ZAčala jsem přemýšlet jaké by to bylo, kdyby si pro mě teta nepřišla. Sama, někde v Londýně....brrr to by se mi nechtělo.


Zaplašila jsem pesimistické myšlenky a rozhlédla jsem se.
"Už by tu měli být" prolétlo mi hlavou.
"Clarry! TAdy!" po letišti se rozléhal mě tak známý hlas. NAjednou mě zalilo teplo, zas jsem mezi svými. Sestřenka Beatrix ke mně běžela a zářila štěstím. Vyrůstaly jsme spolu už od dětství, ale její táta vzal místo ve firmě v Londýně a tak se museli stěhovat. Snad měsíc po tom jsem na mou rodinu nepromluvila. Přišlo mi od nich strašně nefér, že BEatrix jen tak nechali jít, ale dnes už vím, že tomu nemohli zabránit a mamina nemohla bránit svému bratrovi uspět v zahraničí.
S BEa sme si padly do náruče. Ukáplo mi pár slz, ale ne ze smutku. Za BEa se vynořila z davu tetička MArgo.
"Ahoj holčičko, no ty si vyrostla" spráskla nade mnou teta ruce. Ona byla hrozně hodná, ale pořád se ke mně chovala jako k malé, což k Bea taky.
Teta a Bea mi pomohly s taškama a odnesly je do auta. Cesta do vily probíhala v tichosti.

Má máma se naprosto liší od jejího bratra. Její brácha TEd odjel do zahraničí, jelikož tu viděl větší pohodlí pro jeho rodinu, ale máma odjela do Tuniska za svým přítelem. Já ho neznam a ani ho nechci poznat. Nechci novýho tátu, neni to ani pět let, co se mi táta zabil při autonehodě a ona si po tak krátké době najde novou známost. NEnáývidim jí!

Když sme dojeli k tak známé vile, bvylo mi dobře. Tetička MArgo mi pomohla vybalit a ukázala mi tak známý pokoj. Na prázdniny jsem vždy jezdila za nimi do Londýna a strávila jsem tu vždy překrásných čtrnáct dní.
Teď jsem vystupovala z auta a ovanul mě chladný vítr, přesně tak studený, jak to bývá v Anglii zvykem. Vila byla překrásná bílá s balkónem. Všude bylya květiny a vše bylo zdobeno ve viktoriánském stylu. Moc se mi líbila. Uměla by jsem si představit život v ní...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama