Mé první dny ve škole

3. září 2013 v 20:34 | Ecritte |  žiju

V předchozím článku jsem napsala, že mám ztrach z toho, jak první šklní den dopadne. Co na to říct?
VŠE JE OK! :D
Ano, jsem šťastná jako blecha, učitelé se zatím chovají jako kdyby pro ně bylo učení to nejlepší, co je v životě potkalo a zatím vtipkují. Píšu zatím, jelikož až zjistí, co všechno (ne)umíme...No comment.

Sedím s úžasnou holkou její jméno jest Niky. Jinak tam znam teprv pár lidí. Zítra jedeme na poznávací výlet, nic zvláštního, jen rafty, slaňování, lanové centrum a noční hra, samozřejmě i další aktivity okolo.
Bojim se jen toho, že se se mnou ta skála, či co budeme slaňovat odlomí xD Také to znamená, že do pátku budu neaktivní. V pátek přijedeme okolo druhé hodiny, takže ve tři jsem doma.
Napíšu vám zážitky, nebojte se, o to vás neochudím. Snad mi teď odpustíte malou aktivitu, no jo, už to nebudou tři články za den, ale snad se mi podaří, alespoň párkrát do týdne.

Pokuď se do neděle neozvu, buď se se mnou "to" opravdu odlomilo, nebo jsem se uškrila na laně, nebo jsem se utopila...ale to snad nehrozí, možná tedy, doufám.
Jinak linky do Plzně jsou opravdu žalostné, školu stíhám jen tak tak a zítra musím ject v půl šesté s maminou do práce a pak s trolejbusem k Masarykáči, nebo někde ráno s taškama a spacákem stepovat hodinu :-/ no vyberte si xD Takže stávam ráno v pět...agrrrrr!!!!

Mamina doma šílela, jelikož jsem v celých sedm hodin hledala baterku. Doma máme Bermudskej trojúhelník, jelikož se všechny funkční baterky ztratily...6 nefunkčních sme našli xD
No jo, ještě teď jsem překontrolovala seznam a zjistila jsem ahmmmm pár věcí, který si ještě musím jít zabalit :D radši to mamině nebudu říkat, jenom tak pro jistotu :DDD

Doufám, že vaše první dny byly taky tak úžasné a dodávaly vám také tolik (falešných) nadějí xD

Tak dobrou a držte mi palce, ať se ve zdraví vrátim...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 3. září 2013 v 20:47 | Reagovat

ooch spoznavaci vylet zavidim , my sme nič take nemali :D proste nás hodili do kopy a - spoznajte sa nejako :DDD uži si to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama