Hipsteři

10. září 2013 v 21:26 | Ecritte |  přemýšlím

Díky tomuto tématu jsem zapojila zas našeho věrného strýčka Googla. V Čechách je tento styl ještě "v plenkách", když sme objevovali Emo v Americe se už tento styl rozmohl. A o co vlastně jde?

Jelikož dnes je svět přeplněn různými, směry, vkusy, styly, tak se pár cápků (to slovo se mi líbí) rozhodlo, že chtějí jít proti proudu a tak vnikli hipseři. Pokuď ste originalitou tohoto stylu nadšeni, tak nezapomínejte, že jakmile se styl objeví v Bravíčku, tak ho budou nosit všichni.
Originální musí být jedinec, nesmí se řídit podle stylu, jelikož když se obléká jako tisíc dalších lidí tak to ehmmm už moc originální neni.
Mně osobně na tomto stylu nic moc zvláštního a pobuřujícího nepřijde. Snad se tak někdy oblékam i já.

Nesnáším škatulkování lidí. Hipster musí být takový a makový. Ne! Jako když se obléknete jako emo, tak si hned nepodřežete žíly. Lidé moc nemyslí a pak vznikají takový bludy, že hipster se poznáí podle dědečkova kola bez přehazovačky, které natřel staro růžovou.
Hipsterský styl je kombinací vintage, retra a moderny. Většina hipsterů má vousy, připomíná mi to hnutí hippies, jelikož holky nosí okolo hlavy provázky.


Je to styl jako každý jiný a mně se navíc docela i líbí. Nepřipadá mi až tak "mimo módu". Taky ruku na srdce, kdo z vás by šel do školy v něčem naprosto se vymykající normálu. Nikdo, člověk sice experimentuje, ale jen do určité míry, jelikož lidé nemají rádi "odlišné" a to je holý fakt. Já by jsem nosila retro, ale jelikož se musím pohybovat po Plzni a byly by mi nepříjemné cizí pohledy a navíc asi by si kluci mysleli, že jsem praštěná. Prostě to tak je.
Mnoho z vás by se mělo zamyslet a místo, aby se dál oblékali do výstředních kousků, aby šli proti proudu, neměli by začít fetovat a kouřit, jelikož teprve pak pudete proti proudu a v mých očích budete originální člověk.


Jsem zvědavá, kolik nových stylů přinese budoucnost. Třeba se sem za půl roku dovalí něco, co chytne všechny lidi. Co to může být? Typuju extrémní vintage, nebo něco takového.
Docela se i těším, ale při psaní tohoto článku jsem se jen utvrdila, že se člověk stále učí (trochu malomyslné od gymplačky xD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama