Připadají Vám designy složité? Zkuste backgrounds!

14. srpna 2013 v 17:46 | Ecritte |  typy začínajícího psavce

Jak si můžete povšimnout, u mě na blogu se změnil design. Není můj, to přiznávám, autorka nevyžaduje zdroj, jelikož je to tak jednoduché, že je s tím zaplněn celý internet? Že jste si nevšimli? Pro tento typ designu neznám speciální české slovo, ale v překladu to znamená pozadí. Je určeno hlavně na blogspot, ale dá se využít mnohoúčelně.
A jak se to nastavuje? Stáhnete si ze stránky ono "pozadí" a v photoshopu či photofiltr, nebo kdekoliv jinde, i v online programech na internetu změníte velikost, já volím šířku 1350 px. Poté tento obrázek vložíte na pozadí blogu a máte vystaráno. Mně se to moc líbí a moc se to nevidí, takže mi to vyhovuje.


Je v tom jedna nesporná výhoda. Mnozí začínající blogeři ani nemají páru, kde lidi berou ty úžasné layouty, jak je tvoří. Toto je velice jednoduché a volně ke stažení. Určitě znáte ty gliterovaný pozadí, z kterých většinu lidí bolý hlava a mají chuť světu představit jejich snídani, tak tuto je něco podobného. Ještě jsem neviděla na blog.cz článek s backgrounds.

Líbí se mi to, jelikož jde vidět, že hlavní ozdobou blogu je text. Žádné kilometry dlouhé záhlaví, které se roluje půl dne (Já jsem si ho neodpustila, sce neni kilometr, ale stejně všem odpůrcům dlužím omluvu). Možná se jednou dočkáme toho, že z nováčkovských blogů na nás nebude koukat svíticí pozadí, které nás oslepí (ano je to to pozadí, ne hloubka vašich myšlenek) ale nýbrž jednoduché pozadí, které maniaky uspokojí i co se týče barevnosti.

V celém článku najdete odkazy na stránky s blogs backgrounds 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 14. srpna 2013 v 17:56 | Reagovat

toto je geniálne :O vedieť o tom tak sa nepiplem s tým svojim designom :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama