Nemoc společnosti

26. srpna 2013 v 22:31 | Ecritte |  přemýšlím
NAše společenstvo je velice nemocné. Prožrané zevnitř a toho podlamuje a snižuje na úroveň primátů. "Oni" nám představují své idee a my se podle nich máme řídit? Sakra! Tato společnost by potřebovala pár facek, jelikož její úroveň klesá. Děti ve škole už ví co má být a co je správné, ale s příchodem do zaměstnání přebírají idee šéfa, firmy.
Jsme ovlivněni médii, ale je to správně? Dnes, kdy jsme přehlceni informacemi přibývají stále další a rozpoznejte mezi nimi pravdu. Ale co to v dnešním světě znamená pravda? Že do sebe soukáme chemikálie v jídle, že nás menšiny přerůstají, že majetek světa má v rukou jen pár lidí. Ano, dejme si na oči a uši klapky, jděme se stádem, buďme ovce!.Kdo toto video ještě neviděl puste si ho, jelikož je to o problému dnewšní .mládeže. Ano, přednášek o anorexii a bulimii jste viděli bezpočet, ale jakto, že se vyskytují případů ana blogů! Jak to, že některé holky podlehli .kouzlu být štíhlé jako kdejaká kostnatá modelka, když se proti tomu tak .bojuje?! Víte proč? Jelikož když máte číslo 35, tak nespotřebujete tolik .látky, ano, pokuď je někdo vyšší či výraznější, jistě si povšimnul, že i jeho .oblečení je dražší. Proč by návrháři měli podporovat "korpulentnost", když .jim vyjde výhodněji oblékat anorektičky? Samozřejmě existují plus size modelky, ale kolik jich znáte? Pořád ještě, když se kouknete na molo, tak vidíte slečny, které vůbec nevipadají zdravě. Ano, střeštěný holky se drží ideí někoho, který toto nezamýšlel, ale skrátka myslí ekonomicky.
Média na nás tlačí. Zkuste si spočítat, kolik je článků na jednom webu o anorexii a kolik o tom, jak spadnout do plavek, jaká je nejlepší dieta.

Lidé nadávají na parlament, vládu, ale neobtěžují se a nezvednou se, aby šli volit. Kdo nevolil nemá právo něco vykřikovat a dělat ze sebe "oběť" státu. Kdo z vás ještě nemůže volit, může jen vyčkávat a dělat si obrázek o různých stranách a může se rozhodovat, pravice či levice.
Ano jistě, raději se kouknete na nějaký sitcom, než na Dvacetčtyřku na debaty. Rozumím vám, ale být naprosto mimo, provolat čtyry tisíce a očekávat, že to rodiče zacálují se stejnou grácií jako před pěti lety je velice pošetilý způsob, jak se chcete ujmout volebního práva. Velký problém je v tom, že vše nás ovlivňuje. Posměšné Facebookocvé komixy, školy a hlavně rodiče. Divili by ste se, jak hodně jste přejali názory vašich rodičů. Samozřejmě, že je budete hájit, jelikož jste si je vzali za své. Někdy se poslouchejte a zjistíte, že obhajujeme stejně jako naši rodiče.

Před deseti lety neměli rodiče takový strach o své ratolesti, Nestávalo se, že je někdo za božího dne unesl. Dnes? Naprostá samozřejmost. Rodiče by vás nejraději vodili za ručičku, ale vy se jim divíte? Mé město nemá zrovna dobrou pověst, tedy mezi slušnými občany. Jinak se tu drogy prodávají přímo pod bytovkami.
Co se to stalo! Jak mají děti vidět svoji budoucnost, když se kouknou na Televizní noviny? Násilý je naprosto běžná věc. Každý je v tísnivé situaci, ale co nás učí "ti nahoře"? Že de krást nenápadně, ale víte, pravda je taková, že musíte mít vlivné známé a hlavně, krást po miliardách.

Víte co je to Marxismus? Je to extrémní smýšlení (jak jinak), které vidí rasismus a utlačování všude, kam se podíáváš. Marxismus přišel z Ameriky, kde (nechci zobecňovat) se někteří z menšin udávají jako příčinu svého neúspěchu rasismus. Nosí špatný známky, jistě učitel je rasista, nemají práci, jsitě dnešní svět je rasistický. Nevím jak u nás (zatím to moc nevídám), ale menšiny mají na všechen neúspěch odpověď rasismus. Čtete knížku "Černobílý svět"? V Americe to může občan s odlišnou pigmentací nazvat rasismem a šéf vám zakáže číst tuto knížku, dokonce vás může i vyhodit. Proč se vše dostává do extrémů? Jednoduše, "ti nahoře" chtějí mít dokonalej stát, chtějí mít vyspělej stát a proto musí potlačit veškerý rasismus. Ale co když je jiná země napadne, že písnička z pohádky "Včelí medvídci" je rasistická? Samozřejmě, že se zruší.
Američané raději budou kázat mladé, že zanedbávají ochranu při sexu, než aby napsali, že s přívalem přistěhovalců se počet lidí s nemocí AIDS zvýšil, samozřejmě tam je malá hygiena, v některých zemích "třetího světa" skoro žádná.
Ale byl by to rasismus, kdyby toto zveřejnili.

Kupujte BIO! Je zdravé, kravičky nepapají prášečky a mrkvička je jak z vaší zahrádky. Také je kilo jablek o dvacku dražší. Učila mě jedna učitelka a ta prohlašovala, že pokuď mají rodiče dítě rádi, tak mu to BIO dopřejí. Samozřejmě, že dopřejí, ono když máte mateřskou tak si můžete dovolit výskoky. PAní učitelka to neměla v hlavě v pořádku, také jsem jí odporovala, ale ona neposlouchala. Rodiče by rádi koupili dítěti BIO jablka, ale místo osmi koupí tři, nebo jich koupí osum, ale pak nemají zítra co dopusy. Bohužel má sestra asi nemá Terezku ráda, jelikož jí nebude kupovat předražený jablka, ani nemůže, jelikož když jí plat zredukují na tři tisíce, je ráda že vyžije.
Straší nás éčkama, nejrůznějším nebezpečím, který se skrývá ve vejcích nebo rybě. Sakra, cpeme se tím od malička, tak teď nás to nezabije. Naše tělo je navyklé na těch pár éček co do sebe dostaneme prostřednictvím NEBIO sýrů nebo jogurtů.

Epidemie! Nakupte od našich kamarádů vakcíny a jste za vodou. Ano jistě. Ptačí chřipka, prasečí chřipka. Nemyslím si, že má pták podobnou stavbu těla, takže jsem nelíbala holuby a byla jsem happy. Média ze všeho udělají boom! Ale proč ne?! Zvýší jim to sledovanost a v rozpočtu i o pár desítek či stovek tisíc navíc. Proč ne, když dodavatelům vakcín přijdou na účet miliony? Stačí zmedializovat pár lidí, kteří chytli něco, co se neusídlilo v podvědomí oveček a pak tomu stačí dát jméno a nálepku epidemie.
Očkování proti chřipce, spalničkám, . . .ano, na všechno je vakcína. Ale každý rozumný doktor vás před tím varuje. Co vám to vlastně píchají do těla? Oslabený vir, když se s ním tělo nevypořádá, tak máte smůlu, ale mezitím vám to zbytečně zaměstná ledviny a srdce, aby krev pročistilo. Sakra kdo vymyslel vakcínu proti spalničkám?! Je lepší, když si to prodělá dítě, než když bude mít člověk komplikace jako dospělý.
Tento lék a tuto pastu vám doporučuje tento a ten doktor. Ano samozřejmě, kdo by se s nejmenovaným produktem nenechal vyfotil, když za to dostane velice dobře zplaceno a navíc reklamu v telce?

Nebuďme ovce, nechtějme s ezařadit do tupě zírajícího davu. Podporujme naši pravdu, ať je jakákoliv, jelikož jsme si ji svědomitě vytvořili. Dnes je tak těžký najít pravdu, ale nehledejme ji v tom nejsnadnějším.
Prosme budoucnost, aby nám konečně přinesla pravdu, ale mezitím vypněme komerční televizi a internet.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blažena blažena | Web | 27. srpna 2013 v 7:40 | Reagovat

Já včera koukala v obchodě na Bio brambory, byly samá černá ťupka a stály 70 kg kilo.

To, že média jsou podplacená a vymývají účelově lidem mozky je známá věc.... :-|  Spousta lidí už nemá na nic vlastní názor, ono je pro ně asi jednodušší ani nepřemýšlet. :-(

2 Fík Fík | Web | 27. srpna 2013 v 11:47 | Reagovat

anorexiie a ta druhá nemoc to je hnus

3 ellnesin-blog ellnesin-blog | E-mail | Web | 28. srpna 2013 v 14:01 | Reagovat

Přesnĕ, vystupme ze stáda!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama