Negativní reklama

20. srpna 2013 v 11:25 | Ecritte |  přemýšlím

Ahoj, dlouho už jsem nenapsala smysluplný článek dlouhou dobu. Teď je velice hektický čas. Tetelím se radostím a přitom zalejzam strachy mámě pod sukni, když si vzpomenu, že zachvíli je škola.
Jinak bych chtěla poděkovat nějaké Suppermace, která mi připomněla, že existuje i negativní reklama. ale co to vlastně je? Negativní reklama je něco, čím já opovrhuji, ale musím říct, že docela i funguje.
Negativní reklamou mám namysli, že určitá osoba obíhá blogy a na každý z nich píše, jak jsou blbý a jak jsou makový a takový. Bohužel většina lidí na to reaguje tím, že okamžitě na blog toho útočníka píše nemilé odpovědi.


Prosím lidi, ignorujte tyto černé ovce společnosti. nenahrávejte tomuto výplodu blbosti, aby svoji blbostí nakazila i ostatní slabší jedince. Nebo by jsem to popsala slovi asi jako "nečiň druhým to, co nechceš, aby oni činili tobě.".
Je mi smutno, že se stále takováhle reklama v blogovém světě ukazuje a myslím si, že i ukazovat bude. Bohužel Nikdo s tím nic nenadělá, jelikož blbost nechodí po horách, ale po lidech.

Tímto článkem chci demonstrovat, že milé zamindrákované slečně vyhovím a kouknu se na její blog, ani nesmažu její komentář. Ať vysloví svůj názor, já budu ta poslední, kdo jí bude bránit. Nemyslím si, že mi její komentář dělá černou skvrnku na blogu, ne...akorát ukazuje, kam až může lidská blbost dojít a přeci jí nechci přetrhnout její reklamní kampaň ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama