Katalog Litteras

22. srpna 2013 v 20:57 | Ecritte
Tak zde máte na výběr z účastníků "spolku" Litteras.
Pokuď má někdo u emailu uvedeno "Na požádání", napište mi na email ecritte@gmail.com jméno nebo přezdívku dotyčné/ho od kterého chcete email

Přezdívky jsou interaktivní


1. přezdívka - Coco
2. email - na požádáná (napište si o něj na ecritte@gmail.com)
3. věk - 17
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - Violoncello, zpěv, hudba, filmy, tanec, ...
6. jiné záliby - přátelé, rodina, dobrá atmosféra, psaní,...

Něco o mně: Jsem sedmnáctiletá studentka třetího ročníku gymnázia. Celý život se věnuji hudbě (navštěvuji ZUŠ) - hraji na violoncello, zpívám a občas něco sesmolím na kytaru či dechový nástroj. Posledních pár let také tančím a moc ráda píšu (co si pamatuji, tak už taky odmalička) a vymýšlím všechno možné. Lidé mi často tipují nižší věk (vám je 17? já bych řekl 15!). Ráda zkoumám všechno možné o filmu - fascinuje mě, jak dokážou přenést reálné obrazy na plátno.
"Studuji gymnázium ve 3. ročníku. Těším se na slečnu/chlapce na dopisování :)"


1. přezdívka - Amy
2. email - dididargajova@gmail.com
3. věk - 13
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - Milujem blogovanie,a veľmi rada spoznávam nových ľudí :) Som Slovenka ktorá má rada zábavu, rada číta knihy a má zaujímavý pohľad na svet :) Niečo o mne sa môžete dozvedieť aj na mojom blogu v 20 Days Challenge alebo v 30 things abou me :) http://our-sweet-land.blog.cz/
6. jiné záliby -
Rada behám,tancujem a snowboardujem :) Rada čítam časopisy ako je Emma,Laffem a Cosmopolitan pretože sa zaujímam o modu a podobné veci :) Som Otaku,čiže človek ktorý má rád anime a mangu :) Zaujímam sa tiež o japonsku a korejsku hudbu a aj ich style :) Sama obľubujem a preferujem štýl Ulzzang v spojení s rockovejšími prvkami :) Rozmýšľam o tom že si v budúcnosti nechám spraviť Vertical Labret (to je druh piercingu) :) V hudbe počúvam všeličo,ale taký moji naj interpreti sú Katy Perry,Avril Lavinge,Taylor Momsen,Paramore... a mnoho dalšých :) S tých ázijských krajín obľubujem Hyunu,4 minute,2ne1,SHINee,BAP,EXO,The gazette .... :3 Tiež rada kreslím,fotím a píšem príbehy :)
"Chcela by som podotknúť že neviem pekne písať,tak dúfam že vám to pri listoch nebude vadiť :/ Budem sa však snažiť písať najkrajšie ako len viem :)"


1. přezdívka - Ecritte
2. email - ecritte@gmail.com
3. věk - 15
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - vyšívání, blogování, hudba,
6. jiné záliby - nadevše mam ráda moji rodinu, hraji na housle

Něco o mně: Jsem docela ambiciózní. V září jdu na Masarykovo gymnázium, už se docela i těším. Nejsem nijak sportovně nadaná, zatím ještě nevím, čím chci být, ale toužím studovat vysokou v cizině. Někdy jsem až moc hodná, pomáhám, ale většinou to dopadne podle úsloví "Za dobrotu na žebrotu".
Chci vyzkoušet něco nového a tak jsem založila tento projekt. Zájemce chci upozornit že škrabu a s gramatikou to taky moc slavný neni.
"Těším se, až poznám nové lidi a doufám, že na mě jen tak nezanevřou ;)"


1. přezdívka - Vanesska
2. email - na požádáná (napište si o něj na ecritte@gmail.com)
3. věk - 16
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - psaní, zpěv, čtení
6. jiné záliby - zvířátka všeho druhu

Něco o mně: jsem veselá a optimistická holka. Po prázdninách jdu do druháku na gymplu. Moje nejoblíbenější předměty jsou čeština, občanka a jazyky. Doma mám jednoho psa a mamku. Píšu povídky a některé z nich i zveřejňuju na svém blogu. I když jsem trochu stydlivá, ráda poznávám nové lidi.


1. přezdívka - DeeXx
2. email - na požádáná (napište si o něj na ecritte@gmail.com)
3. věk - 17
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - Na mé koníčky nemám kvůli škole moc času, ale jinak je to - blog, hudba, focení, knihy a asi tak trochu mé vlasy....
6. jiné záliby - Snažím se svůj volný čas věnovat příteli,kamarádům a rodině. :) Mimo to hraju online hry a koukám na seriály. :)

"Těším se na kohokoliv kdo si se mnou bude psát. :) "1. přezdívka - Allys
2. email - na požádáná (napište si o něj na ecritte@gmail.com)
3. věk - 18
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - Je toho spoustu. [anime,čtení,filmy a seriály,hudba,focení,kreslení .. a spoustu dalšího]
6. jiné záliby - je toho docela dost.
"pokud chcete něco vědět, koukněte na blog :D"


1. přezdívka - Foxie
2. email - lady.veverka@gmail.com
3. věk - 17
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - blogy, písanie, knihy, klavír + učím sa vyrábať šperky
6. jiné záliby - cigar(et)ky, kafe, trošku weed, hudba, seriály, spirituálne veci, chillout, kamaráti a ostatní fascinujúci ľudia

"milujem písanie listov, je to skrátka čarovné! (: s pár ľuďmi si už dopisujem, no ani jeden z nich nie je blogger a to mi trošku chýba... ozvi sa, posielam krásne a (niekedy) voňavé listy! ;)"


1. přezdívka - Franch
2. email - na požádáná (napište si o něj na ecritte@gmail.com)
3. věk - 14
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - hudba, knížky, jezdectví a můj pes
6. jiné záliby - kamarádi :)

"Ráda si s někým budu psát o čemkoliv přijatelném. Největší radost by mi udělalo kdybychom měli spolu společné některé zájmy. A ráda bych si psala s někým déle než jenom si vyměnit 2/3 dopisy. Chtěla bych dostávat dopisy od někoho kdo je přibližně stejně starý :) "


1. přezdívka - Maya-chan
2. email - na požádáná (napište si o něj na ecritte@gmail.com)
3. věk - 13
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - blogování, tvůrčí psaní, občas i kreslení, hraju na kytatu, miluju čtení.
6. jiné záliby - jsem velkej fanoušek dobrých knih a seriálů jako např. Doctor Who, Sherlock, Homestuck, Shingeki no kyojin,Game of throunes, Merlin, Harryho Pottera a spoustu dalšího.

"No dokážu být dost šílená a mít šílený nápady, taky jsem snílek a optimista. "


1. přezdívka - Cata
2. email - lucie.peslova@seznam.cz
3. věk - skoro 18
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - Tanec - jakýkoli druh. Mám za sebou balet, gymnastiku, ale i hip
hop. Momentálně vede zumba. Sport - volleyball, bruslení, lyžování, jízda na
kole, někdy si zahraji basket či badminton, ale pouze rekreačně. Hudba -
hrála jsem na flétnu i na kytaru, trošku zpívám ve sboru. Jazyky - zbožňuji
angličtinu a nyní mě chytla turečtina. Knihy - čtu všechno a v nadprůměrné
míře.
6. jiné záliby - Miluji všechna zvířata, ale favority jsou koně a psi, se kterými mám osobní
,,bohaté" zkušenosti :) Navštěvuji totiž útulek, kde dobrovolně pomáhám.
8. 2. září 2013 se chystám rovnýma nohama vstoupit do třetího ročníku
čtyřletého gymnázia. Těším se na předměty psychologie, biologie, dějepis,
angličtina.

Příští léto bych ráda vyjela do anglie jako au-pair, ale jen na tři měsíce.


"Můj rukopis za moc nestojí, ale doufám, že si skrz vyluštěná slova budeme
oporou a inspirací v blogování :) "


1. přezdívka - Horalka , Kath
2. email - TalesForYou@seznam.cz
3. věk - v září mi bude 16 let :)
4. pohlaví - slečna :D
5. koníčky - Miluji knížky a hudbu. Ráda zapomenu na chvíli na realitu a ponořím se do příběhu nebo do textu písně. Také miluji módu. Ráda si zpívám, někdy za doprovodu kláves, když se na to udělám čas. Ráda píši povídky, čehož si můžete všimnout na mém literárním blogu. Tři roky jsem závodně tancovala společenské tance. Hrála jsem za školu fotbal a postoupily jsme až do Itálie, kde jsme měly možnost zahrát si s ostatní výtězkami z různých zemí. Ráda hraji florbal. Miluji malé děti. Vždycky když jsou v mé blízkosti, střádám plány, jak je ukrást (haha). Ve volném čase se ráda dívám na seriály :)
6. jiné záliby - asi jsem napsala všechno :)


"Neumím kreslit, takže nepočítejte s tím, že v dopisech budou obrázky :D ;)"


1. přezdívka - PoprockCZ (fotoweb)
2. email - POPROCK@atlas.cz
3. věk - 13 let :)
4. pohlaví - dívka
5. koníčky -animace, čtení, fotografování, kreslení, psaní, hudba, geocaching, video, fotbal, ping-pong
6. jiné záliby - Vše možné:)
O mně: Jsem takový neutrál - občas pesimistická, ale zároveň komik, který oživí náladu a rád si popovídá. Jsem trochu "klučičí" - nemusím líčení a debaty o módě a oblíkání:))
Ráda bych si psala spíše nějaké obsáhlejší dopisy (1 A4 i víc). Byla bych ráda, kdyby jsi byl/byla přibližně stejně stará/ý jako já:) Dopisovat si můžeme o všem možném, o životě, koníčcích, názorech... (ale ne o módě, líčení apod. pls:)) A byla bych ráda, kdyby jsi měl/měla podobné zájmy. Jinak bych si posílala pravidelně např.: 1x za měsíc nebo častěji (dohodneme se:)).

"Zkrátka uvítám kohokoliv podobně starého, s podobnými zájmy, který by si na dálku rád popovídal o svých problémech i radostech života:) Dotazy nebo svůj zájem o dopisování pište na email příp. koukněte na moje weby - ráda odpovím:)"1. přezdívka - Hobittka
2. email - svitacova.kristina@gmail.com
3. věk - 17
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - Hudba (metal,rock,punk) a snažím sa hrať na gitaru, ale ešte sa len učím :), pozeranie seriálov (niečo na štýl HIMYM, TBBT, AHS, Upirske denniky, The Walking Dead, ale pozriem si všetko :D a anime (všetky), čítanie knižiek (hlavne od Kinga), kreslenie (aj keď to neviem:D), písanie príbehov a fotenie
6. jiné záliby - Milujem zvieratá a chcem sa stať veterinárkou, taktiež prírodu a prechádzky v nej, korčuľovanie sa, v poslednom čase sa snažím behať a skutočne sa do toho položiť :D Milujem svojich kamarátov, rodinu a priateľa a nedám na nikoho z nich dopustiť :)

"Myslím, že v každom dopise "nakreslím" malú pandu. Milujem pandy :3"1. přezdívka -Niše
2. email - monikanisheruman@gmail.com
3. věk - 17
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - Mám rada umenie, venujem sa takmer všetkým jeho sféram, najradšej maľujem a píšem básne či poviedky. Hrám na klavír a občas na gitaru, čítam knihy hocakého žánru a so starou zrkadlovkou fotím čiernobiele fotky. Myslí sa mi lepšie, keď sa veľa hýbem, a tak sa často byciklujem, chodím behať alebo tak amatérsky cvičím jogu.
6. Hlavný dôvod, prečo by som si s niekým chcela písať, je ten, že mám doma krásne čierne brko, atrament, vosk a pečatidlo a strašne rada by som tieto vecičky využila na písanie listov a pripadať si pritom ako v úplne inej dobe.

"Môžete mi napísať úplne hocičo, nepoznáme sa, takže to nikomu neprezradím. Ale poteším sa."

1. přezdívka - Nikča
2. email - Nikusa-123@azet.sk
3. věk - 13
4. pohlaví - dívka
5. koníčky - Písanie príbehov, básní, piesní, listov. Kreslenie, malovanie. Hranie na klavíry. Čítanie kníh ......
6. Vybíjaná, prehadzovaná, futbal, florbal, tenis, ping-pong, Nintendo Wii ........
"Som tak trošku EMO, nebojím sa nových výziev, na to kolko mám rokov milujem Monster High, PLL a Little Mix. A som až príliš otvorená realistka :D"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Coco Coco | Web | 26. srpna 2013 v 22:55 | Reagovat

Výborné! :)

2 Nikuš Wolfinka :) Nikuš Wolfinka :) | E-mail | Web | 4. října 2013 v 11:21 | Reagovat

A keď si chcem s niekym písaž čo mám urobyť ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama