Pro ana blogy

24. července 2013 v 11:59 | Ecritte |  přemýšlím

Nejsem ideál rásy, nejsem top modelka, nikdo není dokonalej. Vygooglete si "ana blogy", je to směska článků od malých holek, který nejí a myslí si, jak je to bombový, chtějí být štíhlé a tak nežerou. ano, velice jednoduchý způsob, jak zhubnout, ale když tam jedna napíše, že byla na léčení a vůbec se jí to nelíbí jelikož přibrala, promiňte, ale kde to sme.
Jelikož dnešní svět je proti všemu, co je špatné, končí doba anorektických modelek a stále více se medializují plus size modelky.


Je to správně, jelikož kdo by neměl mindrák, když vidí ty titulky a ty fotky vychrtlých modelek, kterým jdou spočítat žebra. Anorexie je psychická nemoc, určitě jste o ní slyšeli nejen ve škole, ale internet je toho plný. Kolik topmodelek zemřelo na podvýživu a když vidím, co se hemží na internetu, tak si uvědomte, že ty holki zemřeli pro nic, jelikož když existují s prominutím takovéhle husičky, který by potřebovali od rofičů pár facek, no comment!


"Krása tváře je okrasa křehká, pomíjející květ, lesk okamžiku, závislá na pokožce. Ale krása ducha tkví uvnitř a je stálá."
Molière


samozřejmě každý touží být dokonalý a k tomu, jak se dozvídáme z časopisů a z různých módních deníků, je zapotřeba být štíhlý.
Samozřejmě "bravíčko" nám toto neříká, ani "top dívka" neni pro hubnutí. Tvrdí vám, že klukům záleží na srdci, že je získáte svým šarmem, ale přitom vám radí jak vypadat štíhleji a na druhé stránce je "jak zhubnout".
Věřte nebo ne, ale v pubertě si raději kluci vyberou holku, která má 40 kg i s postelí, hlavně že jsou cool (samozřejmě výjimky potvrzují pravidlo), ale čim budou starší, budou chtít, aby se o ně holka postarala, aby jim veškerou výplatu neprošustrovala, aby na ně čekalo teplé jídlo, až se po perném dni vrátí domů a to vemou i "boubelku", hlavně že bude hodná a bude je mít ráda.

"Krása je požadavkem jen tam, kde není lásky. Kde je dostatek lásky, je krása zbytečností."
Ivan Alexandrovič Gončarov

O tématu anorexie se napsalo spousta a tento článek bude mezi milióny. V životě jsem nečetla žádný ana blog, ani jsem ho neviděla, je to pro mě novinka. Ty holki by potřebovali pořádnou rodičovskou ruku a pár přes hubu. Pokaď se někdo stydí za svoji váhu, tak to nebude dávat na blog! Jestli se někdo chlubí anorexií a vášnivě píše jeden článek za druhým, co všechno nejedl, tak neni něco v pořádku, ale my to nebudem. Ty holki či kluci nejsou normální, to je fakt, pokuď se jich bude někdo zastávat, tak šetřete dechem, jelikož u mě jsou to pouze pubertální slípky, který rodiče dostatečně neřezali a to nejsem pro násilí, ale jak už jsem tu několikrát zmínila, dobře mířená facka napraví i charakter...


"Krása je život snímající závoj ze své tváře. Avšak vy jste život a vy jste závoj. Krásné věci poznávají a vyhledávají, kdo jsou k tomu nadáni."
Démokritos

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Inu~ Inu~ | Web | 24. července 2013 v 13:44 | Reagovat

Úplne s tebou súhlasím. Rodičia by im naozaj mali dať na hubu, aby sa spamätali. Sú ľudia, ktorí jedia a nepriberajú, to je niečo iné, sú ľudia, ktorí chcú schudnúť preto, že sa im iní posmievali na normálnu váhu a zdravo, to je tiež niečo iné, ale puberťáčky čo chudnú tak, že nič nejedia, len pijú a píšu si o tom na blog, tak tie nepochopím...

2 Kate Kate | E-mail | Web | 24. července 2013 v 15:52 | Reagovat

Naprostý souhlas. Jako pardon, ale co to sakra je? Ty holky jsou tak vypatlané, až to hezké není.
Kluci v dnešní době chtějí, aby bylo holku za co chytit, ne aby byla kost a kůže. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama