Obsah blogu je přežitek

16. července 2013 v 23:39 | Ecritte |  přemýšlím
Po hektickém dni usedám za monitor počítače. Kouknu na blog a zaujme mi článek radící ohledně prvního dojmu. Někteří již tuší a ti kdo ne, tak ty necham u nevědomosti.
Velice zajímavé, poutavé názory, někdy jsem i souhlasila, ale o co se tam nejednalo . . . o grafice blogu.
Každý neovládá umění photoshopu a každý neumí vyretušovat fotku. Například pro mě je to úmornou a beznadějnou prací a tak jsem si řekla, proč se netrhnout. Už předchozí lay byl dílem několika desítek minut a teď? Teď jsem tomu dala ještě míň, ale proč zdobit můj blog propracovaným layoutem? Na co? Pokuď vás grafika mého blogu neodradí od přečtení článku, proč by jsem se jí měla zabývat? Není snad minimalismus úžasný? Mně se zdá úžasný, jelikož podtrhuje krásu blogerské duše, duše blohu. dá zvýraznit veškeré mé myšlenky a mé fantazie vtěsnané do příběhů.

Když někdo umí designy jsou překrásné a blogu jen lichotí, upoutávají, ale co když nechci mít stejný design jako ostatní? Co když neumim nastavit rozměry a v mém podání vypadá i stáhnutej lay jako dílem amatéra?
U grafických blogů se předpokládá a je bráno jako samozřejmost, že nám jejich grafika vyrazí dech, ale proč tento blog, studnice mých myšlenek by měl mít něco special?

Počítejte v nejbližší době zas se změnou, jelikož tato změna byla velice rychlá a tudížjsem s ní nespokojená.

Mrzí mě, že se dnes už tak nekouká na text jako ozdobu blogu, pokuď nemáte různé vymoženosti, serepetičky a zbytečnosti jste "out" . . .

Plno báječných chvil s blogem přeje

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renata Štulcová Renata Štulcová | Web | 22. července 2013 v 13:02 | Reagovat

Ačkoli jsem na VŠ dělala i zkoušky z programování, umím s Corelem a tuctem dalších aplikací, s Photoshopem to neumím, takže moje fotky podle toho vypadají. Ale zase jsou přirozené. Dneska stačí kouknout na strukturu fotky a už člověk vidí, jak je modelka upravená :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama