Den 2. - Dějiny mého blogování

19. července 2013 v 21:01 | Ecritte |  challenges
Ach ta nostalgie! Můj první blog....je to možné, že to bylo před pěti lety? Ano, už je to pěkná řádka let. Když jsem si založila můj první blog, bylo to jen ze zvědavosti, zakládala jsem ho ségře, která se o blog.cz dozvěděla od kamarádky. Když si dnes vzpomenu, jak můj blog vipadal, chce se mi brečet. Kopírované obrázky, opakující se obrázek v záhlaví a na okrajích stránky, jen pár souvislých vět v jednom článku. Musím se stydět. Pak přišli anime blogy, ano stále to byla příšernost. Ale začala jsem psát více a kopírovat méně. Pak se za jedno období sytdim, ale dokonce jsem měla i blog o celebritách, ano...skusit se má všechno a u mě to platí dvojnásob, ale se vším jsem rychle přestala a všechny blogy se propadly do studnice zapomenutí a smazání.

Dále začaly už rozumnější blogy. Začala jsem vystupovat pod přezdívkou Shaia a poté dva a půl roku pod přezdívkou Taria. Vše toto byli etapy, které skončily a nastolila jsem novou etapu a to etapu Ecritte, což je zkomolenina japonského slova pisálek, snílek (ano, stále ve mně něco z Japonska zůstalo).
Jsem docela ráda, že jsou za mnou ty časy SONB a SBének či Affsek, časy, kdy jsem za dobrou reklamu považovala "Jukni na můj blogís" a měla jsem bláhovej sen o světě ve kterým žiju, nebyla jsem teenager a necloumaly se mnou hormony, tak taky články byly o ničem.

Jsem nestálej člověk a nemám dost trpělivosti a tak se hodně stávalo, že jsem blog nechala zapomenutý a zčala jsem se bavit vyšíváním či háčkováním, které mi za pár týdnů přestalo zajímat a pak jsem hltala tři knížky denně. Nejsem stálý člověk a miluju změny. Proto jsem měla hodně blogů, jelikož mi nikdy nebavilo dlouho stejný téma, ale teď jsem si tímto blogem jistá. Sice mám jednu čtenářku a pár náhodnejch čtenářů, ale jsem s aktuálním blogem a érou šťastná. Ano, vím, že za těch pět let jsem mohla vybudovat skvělej blog, kterej trhá žebříčky, ale já nechtěla. Věřte mi, skuste všechno, než se usadíte a to je rada i do života ;)

1. den - Kdo jsem já? / pár informací o mé osobě
2. den - Dějiny mého blogování / jak kdy a proč jsem začínala s blogem
3. den - Jaký mám názor na dnešní svět / co se mi líbí a nelíbí na dnešním světě
4. den - Devět faktů o mně / na co by ste si u mě měli dát pozor
5. den - Jak vidím budoucnost / kam lidstvo směřuje
6. den - Má budoucnost / kde se vidím za pár let?
7. den - Budoucnost mého blogu / co hodlám na mém blogu podniknout?
8. den - 10 písniček, které nejvíc poslouchám / playlist mých nejoblíbenějších písniček
9. den - Mé zamilované knížky / mé literární bible
10. den - 10. mých oblíbených věcí / 10 věcí, bez kterých nemohu žít
11. den - Bačkorový seznam / co chci udělat, než natáhnu bačkory
12. den - Čím chci být v dalším životě / čím chci být, kdyby jsem si mohla vybrat, v příštím životě

Takže nezapomeňte! Musíte zkusit vše, aby jste se mohli usadit a být přesvědčeni, že je to to pravé ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skye Skye | Web | 20. července 2013 v 9:19 | Reagovat

Prošla jsem si něčím podobným xD Taky mám za sebou období celebritích blogů (i když jsem nikdy nebyla zrovna fanda do filmů a populární hudby...blog jsem si založila vlastně jenom pro to, že ho měl v tu dobu každý xD), japanofilních blogů, povídkových blogů...a nakonec jsem skončila tam, kde jsem.
Vzpomínat na svojí blogovou historii je vážně zábava, člověk si při tom uvědomí, jaký kus cesty sám se sebou ušel xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama