Den 1. - Kdo jsem já?

18. července 2013 v 10:54 | Ecritte |  challenges
Jsem 15-ti letá holka, tvrdý realista a snažím se držet mou pubertu na uzdě (většinou neúspěšně). Někdy se mi zdá, že jsem na jiné frekvenci, než moji vrstevníci, tedy spíše než většina vrstevníků. Nemám oblíbenou skupinou, se kterou by jsem si vylepovala pokoj a snila jsem, jak se s jejím frontmanem vdám a budeme mít kupu dětí, který se budou jmenovat Kevin, Loui a Larry.Nechápu lidi, který jsou schopný se na rozlučáku ožrat do němoty, nekouřím ani nehulím. Nejraději poslouchám český písničky a baví mě výtvarka, literatura, příroďák. Nemám ráda drenalin a proto nikdy nebudu skákat s padákem, ani si nevyzkouším skočit z houpačky, když se houpe. Ve společnosti jsem dosti u zemi, ale můžete mi vidět na ulici, jak si zapisuju do mého notýsku, který slouží pro zaznamenávání mých skvšělích nápadů do příběhů a různých metafor. Můj nejoblíbenější film je Fantom opery. Jsem pravidelný návštěvník divadla (každý měsíc). Miluju Cimrmana a procházkovy hry. Mým vrcholovým divadelním zážitkem byla Evita a hned po tom v Národnim Radúz a Mahulena s Vojtou Dykem.
JAk jsem na začátku napsala, jsem realista a tak jsem ani při Posledním zvonění (loučení s učitelema v deváté třídě) nebrečela.

Hodně lidí mě nechápe a já to vím. Lidé si myslí, že ze sebe dělam chytrou. Bohužel nevidí to, že se jim snažim pomci. Když jsem jim na rozlučáku řekla, že když budou míchat všechen alkohol dohromady, tak že jim bude zle, většina mi odpověděla, abych nedělala chytrou, že jim budou mí kecy "jako fakt chybět", musím napsat, že většina z nich blila, jelikož musela ochutnat vše, co kdo přinesl xD
I když si lidé neřeknou o pomoc, snažím se jim poskytnout záchranou ruku, ale většinou dostanu jen po tlamě a jsem "ta špatná", která se chová jako jejich matka, jelikož bere alkohol, když jen leží na zemi a něco nesrozumitelně mumlají a nutí jim vodu a jídlo, aby jim bylo lépe.

Nejsem hezká, jsem při těle a nejsem fotogenická. Nevyhrála by jsem Miss, ale zato nemám v hlavě úplně vymatláno. Hodně se učím a přez školní rok spíš sedim nad učebnicema, snažím se vše dovést k dokonalosti. Jsem veliký perfekcionista. Hrála jsem devět let na housle a mám dvě setsry a jednu neteř. Miluju svoji rodinu nade vše a dávám jí přednost před vším ostatním. Jsem proti týrání zvířat a nejspíše mě jednou uvidíte v televizi, jak držím transparent a bojuju za pravdu, svobodu a dobro ;)

1. den - Kdo jsem já? / pár informací o mé osobě
2. den - Dějiny mého blogování / jak kdy a proč jsem začínala s blogem
3. den - Jaký mám názor na dnešní svět / co se mi líbí a nelíbí na dnešním světě
4. den - Devět faktů o mně / na co by ste si u mě měli dát pozor
5. den - Jak vidím budoucnost / kam lidstvo směřuje
6. den - Má budoucnost / kde se vidím za pár let?
7. den - Budoucnost mého blogu / co hodlám na mém blogu podniknout?
8. den - 10 písniček, které nejvíc poslouchám / playlist mých nejoblíbenějších písniček
9. den - Mé zamilované knížky / mé literární bible
10. den - 10. mých oblíbených věcí / 10 věcí, bez kterých nemohu žít
11. den - Bačkorový seznam / co chci udělat, než natáhnu bačkory
12. den - Čím chci být v dalším životě / čím chci být, kdyby jsem si mohla vybrat, v příštím životě


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 18. července 2013 v 20:23 | Reagovat

No páni, jsi úplně skvělá podle popisu. :-)
Vážně jsi to krásně napsala.
To je přesné s těmi lidmi, jak si nenechají poradit, když jim chceš pomoci. Tak potom na to doplatí..
Takhle rozumných lidí, jako jsi ty, je v současné době málo ve tvém věku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama